احمد احمدی - درمانگرِ تحلیلی

احمد احمدی، درمانگر تحلیلی

من احمد احمدی، عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره و روان‌درمانگرِ تحلیلی هستم. از ابتدای جوانی، علاقه مندی‌ام به فلسفه و روان‌شناسی و ادبیات بیش از سایر رشته‌ها بود و همین امر مرا مجذوبِ مطالعه بیشتر در این زمینه‌ها و بعدتر نگاهِ به آثارِ هنری (نقاشی، سینما، تندیس‌گری،…) با بکاربستنِ نظریاتِ مختلف کرده است.

در سالهای گذشته، در زمینه‌ی مشاوره و روان‌درمانی فعالیت می‌کنم و عمدتا با تلفیقِ رویکردهای روان‌پویشیِ فشرده‌ی کوتاه مدت (ISTDP) ، و وجودی به کارِ مشاوره و درمان می‌پردازم. در کارم از سوپرویژن بهره می‌برم و همواره می‌کوشم تا خودم را آشنا با رویکردها و تکنیک‌های مختلف نگاه دارم. برای من رواندرمانی پدیده‌ای بیش از یک شغلِ عادی است و همین موضوع سبب شده است تا به دانستنِ اندک قناعت نکنم و همیشه سعی کنم تا حدی که برایم امکان دارد مشغولِ یادگیری بیشتر باشم.

اگرچه در زمینه‌ی مشاوره کودک و نوجوان، گروه درمانی، و خانواده درمانی نیز دوره دیده‌ام، اما تخصص ام، کار کردن با فردِ بزرگسال است و  نیز درمانِ زوج انجام می‌دهم. بر حسبِ تجربه به این نتیجه رسیده‌ام که یک راه و یک رویکرد برای همه جوابگو نیست و به همین دلیل سعی می‌کنم تا از هرآنچه که می‌دانم برای کمک به کسانی که با آنها مواجه می‌شوم، در حدِ توانم استفاده کنم. برای مثال، گاهی برای یک فرد تکنیک‌های ذهن‌آگاهی(بِهُشیاری) بهتر از درمانِ پویشی است، برای برخی نوشتن، عکاسی کردن، موسیقی ساختن و یا هرکار تکمیلی دیگری، می‌تواند در حکمِ یک مکملِ اساسیِ درمان باشد. در این شرایط، سعی می‌کنم تا از مراجعانم بخواهم که به هرشیوه‌ای که برایشان بهتر است به بررسیِ شرایطِ کنونیِ زندگی‌شان، روندِ تغییرات‌شان و ترسیم کردنِ نتیجه‌ای که می‌خواهند از درمان بگیرند، بپردازند.

در حال حاضر، به صورتِ حضوری و آنلاین جلساتم را برگزار می‌کنم.

حضوری و آنلاین

  • یکشنبه ۱۶ – ۲۱
  • دوشنبه ۱۶ – ۲۱
  • سه شنبه ۱۶ – ۲۱
  • پنج شنبه ۱۶ – ۲۱
  • درمانِ فردی بزرگسال
  • پیش از ازدواج
  • زوج درمانی 
رواندرمانی

رزرو وقت از طریق ایمیل

ایمیلِ halinoclinic@gmail.com و شماره تلفنِ ۰۲۱۴۴۰۷۰۲۵۳ برای رزرو وقت در اختیار شماست.

آخرین اخبار و قسمت‌های جدید پادکست و پست‌های بلاگ را اینجا مطالعه کنید.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

تماس با ما

تلفن: 02128427858

ایمیل: halinoclinic@gmail.com