اگر آماده‌ی تغییر دادنِ مسیرِ زندگی خود و ساختنِ حال و آینده‌ای دلخواه هستید، درمانگرانِ حرفه‌ای حالی نو در کنار شما خواهند بود.

برای تغییر هرگز دیر نیست

حالی نو

گاهی ممکن است شما ندانید که با چه متخصصی بایست صحبت کنید. برای این منظور، شما می‌توانید از مشاوره‌ی رایگان روان‌شناسی و مشاوره حالی نو بهره ببرید. کافی است عنوان و شرح کوتاهی از مشکل خود را برای ما بنویسید، و منشیِ کلینیک با مشورت درمانگرانِ حاضر، شما را به متخصصی مناسب و درست ارجاع می‌دهند!

خدمات جامع روان‌شناختی

هدف مجموعه‌ی حالی نو این است که اگر شما از دربِ این مجموعه داخل شدید، دیگر مجبور نباشید تا مانند برخی از مجموعه‌های درمانی، مدام از این اتاق به آن اتاق بشوید، ندانید که با چه کسی بایست صحبت کنید و اگر نیاز است به متخصصی خارج از مجموعه ارجاع داده شوید(مثلا برای نوروفیدبک، نوار مغز، انجام آزمایش، روانپزشک برای تجویز دارو،…)دچار سردرگمی و اضطراب شوید.

مجموعه‌ی حالی نو، با بهره گیری از متخصصینی توانمند و کاردان، شما را در تمامیِ حیطه‌های زندگی یاری خواهد کرد. از درمانِ فردی، تا مشاوره کودک و نوجوان، از مشاوره پیش از ازدواج، تا زوج درمانی، از انجام تست های شخصیت، استعدادیابی کودک و بزرگسال، تا انجام نوروفیدبک و خدماتی که نیازمند دستگاه‌ِ مخصوص به خود هستند.

می‌خوای سوال بپرسی؟

در اینستاگرام به ما پیام بزن و سوالاتت رو بپرس!

مشاوره رایگان اینستاگرامی

در شبکه‌های اجتماعی همراه ما باشید

درمانگران و مشاوران حالی نو

احمد احمدی، درمانگر تحلیلی

درمانگرِ تحلیلی

احمد احمدی

من احمد احمدی، عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره و روان‌درمانگرِ تحلیلی هستم. از ابتدای جوانی، علاقه مندی‌ام به فلسفه و روان‌شناسی و ادبیات بیش از سایر رشته‌ها بود و همین امر مرا مجذوبِ مطالعه بیشتر در این زمینه‌ها و بعدتر نگاهِ به آثارِ هنری (نقاشی، سینما، تندیس‌گری،…) با بکاربستنِ نظریاتِ مختلف کرده است.

در سالهای گذشته، در زمینه‌ی مشاوره و روان‌درمانی فعالیت می‌کنم و عمدتا با تلفیقِ رویکردهای روان‌پویشیِ فشرده‌ی کوتاه مدت (ISTDP) ، و وجودی به کارِ مشاوره و درمان می‌پردازم…

درمانگرِ تحلیلی

میثم شاه‌حسینی

من میثم شاه حسینی، عضو سازمان نظام روانشناسی ایران و دارای پروانه رسمی اشتغال رواندرمانی از سازمان نظام روانشناسی ایران (pcoiran) هستم.
حیطه تخصصی ام  درمان اختلالات روانی (افسردگي، اضطراب، بیماری های جسمانی_روانی، پنیک)، مشکلات ارتباطی و بین فردی بزرگسالان با رویکرد رواندرمانی تحلیلی (Psychodynamic Psychotherapy) است….

بابک ساسانی

درمانگر شناختی-رفتاری

بابک ساسانی

بابک ساسانی هستم.کارشناسی ارشد بالینی دارم و عضو  سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران و عضو APA می باشم. مسئول اعضای انجمن روانشناسان اعتیاد و همینطور عضو انجمن روانشناسی ایران هستم. حدود ۴ سال است که مشاور خانواده هستم و در زمینه های جنسی، زناشویی، ازدواج و طلاق، تعارضات خانوادگی، اعتیاد، شخصیت و مهارتهای زندگی مشغول به تدریس و مشاوره هستم و پیش از آن در کشورهایی همچون نروژ و سوئد مشغول تحصیل و کسب علم بوده ام…

درمانگر تحلیلی

امیرعلی علیمحمدی

من اميرعلي عليمحمدي، دانش آموخته دانشگاه علوم پزشكي ايران و رواندرمانگر تحليلي هستم.

 

محوريت تخصص و فعاليت من مشكلات مربوط به ساختار شخصيت و مشكلات ارتباطي است. در كنار كار درماني، به روانكاوي به عنوان روشي براي مطالعه پديده هاي فرهنگي نگاه مي كنم و به روان پژوهي در اين حوزه علاقه مند هستم…

رواندرمانگر پویشی

مهتاب نوروزی

سلام

 من مهتاب نوروزی هستم روانشناس و رواندرمانگر پویشی در مقطع دکتری روانشناسی، حیطه تخصص من درمان اختلالات فردی مثل اضطراب، افسردگی و وسواس هست …